Компанія «Фінансове Сервіс Бюро» відзначила 10-річний ювілей

1 Березня 2016

10-річчя – відповідальний етап розвитку кожної компанії. З одного боку – накопичено значний досвід і досягнуто багатьох цілей, з іншого – важливо не зупинятись на досягнутому і окреслити плани на майбутнє. У 2016 році компанія «Фінансове Сервіс Бюро» відзначає 10-річний ювілей – саме час підвести підсумки і визначити вектори подальшого розвитку.

У 2006 році стрімкий розвиток ринку грошових переказів диктував свої умови і вимоги до ІТ-сервісів та рішень: оперативність роботи, мінімізація витрат при впровадженні, простота використання. У відповідь на ці потреби було створено компанію «Фінансове Сервіс Бюро», спеціалісти якої розробили комплексний web-продукт, що надає банкам та фінансовим організаціям доступ у єдиному інтерфейсі до систем грошових переказів. На сьогодні більше сотні банків у 14 країнах використовують наше технологічне рішення Single Window.

Другий вектор діяльності «Фінансового Сервіс Бюро» – програмні продукти у сфері фінансового моніторингу та ризик-менеджменту в банку. Як Gold Business Partner всесвітньо відомої компанії EastNets ми забезпечуємо впровадження та супровід рішень, спрямованих на дотримання законів з протидії легалізації грошових коштів та фінансуванню тероризму, а також протидії шахрайству при використанні кредитних/дебетних карт і банкоматів.

Наші досягнення за 10 років:

– Клієнти – більше 150 банків у 14 країнах

– Партнери – 15 провідних міжнародних систем грошових переказів.

– Через нас проходить більше 7 млн. транзакцій на рік

– Обслуговуємо більше 20 тис. точок.

– Gold Business Partner всесвітньо відомої компанії EastNets.

У 2015 г. Національним Банком України «Фінансове Сервіс Бюро» внесено у Реєстр платіжних систем і операторів платіжних послуг.

Своїм успіхом і результатами ми зобов’язані усім, з ким співпрацюємо і розвиваємось протягом 10 років. Вдячні клієнтам за довіру і лояльність, партнерам – за підтримку, співробітникам – за професійність і повну віддачу. У наших найближчих планах – вихід на нові географічні ринки, а також реалізація інноваційних рішень для онлайн роботи з грошовими переказами. Ми також намагаємось максимально розширити лінійку сервісів та продуктів у сфері ризик-менеджменту та фінансового моніторингу.