Ria Business Event в Україні

5 Червня 2015

4 червня 2015 г. «Фінансове Сервіс Бюро» спільно з Міжнародною системою грошових переказів Ria провели в конференц-залі готелю «ІнтерКонтиненталь» бізнес-зустріч для представників українських банків «Ria Business Event в Україні».

Головною метою заходу було презентувати керівникам департаментів грошових переказів ініціативи і плани роботи системи Ria та технологічного партнера – компанії «Фінансове Сервіс Бюро».

Як технічний провайдер доступу до систем грошових переказів «Фінансове Сервіс Бюро» активно розвиває партнерські стосунки з найбільшими учасниками ринку. Ria money transfer – третя за обсягом міжнародних грошових переказів система надає послуги у 139 країнах і 246 000 пунктах обслуговування. На ринку України система працює вже 6 років, але до 2015 року послуги компанії були представлені лише в кількох українських банках.

Сьогодні у планах системи Ria та компанії «Фінансове Сервіс Бюро» – збільшити кількість агентів в Україні та підвищити рівень впізнаваності бренду серед користувачів послуг в Україні та за кордоном. Максимально вигідні умови роботи з системою забезпечує низка переваг:

  •    – Широка мережа пунктів відправки та виплати переказів по всьому світу.
  •    – Помірна клієнтська плата.
  •    – Висока швидкість і надійність переказів у доларах США та Євро.
  •    – Дотримання норм і стандартів відповідності вимогам безпеки.

 

Співпраця  з «Фінансовим Сервіс Бюро» дозволяє системі Ria вирішувати більшість технічних та організаційних проблем при роботі з банками, а фінансовим установами – оптимізувати витрати при підключенні.

У конференції взяли участь більше 40 представників банків. Бізнес-зустріч стала майданчиком для обговорення актуальних питань ринку грошових переказів. На завершення презентаційної частини учасники продовжили спілкування в неформальному колі, насолоджуючись панорамним видом на місто.

RIA Money Transfer – третя у світі система за обсягами грошових переказів для фізичних осіб. Компанія працює з 1987 року, грошові перекази здійснюються більше ніж у 246 тисячах кореспондентських точках у 139 країнах світу.

Компанія RiaFinancialServices, що входить у групу  Euronet, має мережу власних офісів та агентів у країнах Північної та Латинської Америки, Європи, активно розширює свою присутність в Азії, Африці, Океанії.

Грошові перекази у системі Ria здійснюються в доларах США та євро.

 Фінансове Сервіс Бюро з 2006 р. надає технічні послуги банкам та фінансовим організаціям для ефективного вирішення різних бізнес-завдань: підключення до провідних міжнародних систем грошових переказів, а також впровадження сервісів, що забезпечують дотримання законів з протидії легалізації («відмиванню») грошей та фінансуванню тероризму.

На сьогодні клієнти компанії – більше 200 банків у 14 країнах.