Мінімізація витрат при впровадженні та супроводі систем

Сучасні банки все більше уваги приділяють розвитку продуктів і послуг, що забезпечують комісійний дохід як додаткову можливість збільшення прибутку. У структурі статей комісійних доходів грошові перекази займають ключове місце, забезпечуючи не тільки зростання прибутку, а й розширення бази клієнтів і сервісів, що надаються.

Детальніше
Комплексне вирішення задач протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансуванню тероризму.

Боротьба з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму на сьогоднішній день є обов'язковою умовою діяльності будь-якого банку. Щоб допомогти в цьому питанні державним органам, банківські установи зобов'язані перевіряти інформацію про дані та операції клієнта.

Детальніше
03 Лютого 2017
НБУ про підсумки діяльності систем переказу коштів у 2016 році

Протягом 2016 року на території України надавали послуги 39 систем переказу коштів, з яких 25 систем, створених резидентами, та 14 систем, створених нерезидентами.

30 Листопада 2016
У Європі запустять єдину систему миттєвих переказів

Європейська платіжна рада (European Payments Council, EPC) підтвердила, що запуск загальноєвропейської системи миттєвих переказів відбудеться в листопаді…

25 Травня 2016
Компанія «Фінансове Сервіс Бюро» взяла участь у робочій зустрічі НБУ з операторами послуг платіжної інфраструктури

24 травня 2016 року представники «Фінансового Сервіс Бюро» взяли участь у робочій зустрічі НБУ з операторами послуг платіжної інфраструктури.