Аналіз портфеля клієнта KYC

en.SafeWatch Profiling – багатофункціональне рішення, побудоване на web-технологіях, з можливістю інтеграції з різними банківськими додатками для збору даних про клієнтів, їх рахунках, транзакціях в єдиній базі, що дозволяє проводити комплексний аналіз ризиків на підставі цих даних.

en.SafeWatch Profiling служить центральним механізмом обробки даних для аналізу та ідентифікації підозрілої поведінки клієнтів, відповідно до заданих сценаріями. Дане рішення включає в себе профілювання клієнтів і рахунків, управління оцінкою ризиків, KYC (знай свого клієнта) і дає можливість формувати різні звіти, викликані необхідністю надавати дані контролюючим органам.

Рішення вигідно відрізняється надійністю і швидкої впровадження. en.SafeWatch Profiling є ефективним і простим у використанні, також варто відзначити простоту в адаптації до нових вимог у законодавстві.

Основні переваги використання продукту:
  • Управління та контроль ризиків
  • Моніторинг та аналіз подій відповідно до заданих сценаріями
  • Забезпечення дотримання вимог та нормативних актів в частині AML
  • Дотримання норм міжнародного та національного законодавства
  • Оптимізація витрат

  Завантажити брошюру

Фахівці компанії «Фінансове Сервіс Бюро» готові організувати зустріч, провести демонстрацію і проконсультувати з питань продуктів, які здійснюють перевірку за списками санкцій. Зв’яжіться з нами