Системи переказу коштів

Сучасні банки все більше уваги приділяють розвитку продуктів та послуг, що забезпечують комісійний дохід як додаткову можливість збільшення прибутку. У структурі статей комісійних доходів грошові перекази посідають ключове місце, забезпечуючи не тільки зростання прибутку, а й розширення бази клієнтів і сервісів.

Водночас, при підключенні до міжнародних систем грошових переказів банки стикаються з технічними та організаційними труднощами, витратами на встановлення та обслуговування програмно-апаратного комплексу кожної системи переказів, зі складністю для співробітників роботи з великою кількістю програм, а також з проблемами, пов’язаними з різноманітністю систем на ринку.

З метою оптимізації витрат банків і фінансових організацій при підключенні та обслуговуванні систем грошових переказів, фахівцями компанії «Фінансове Сервіс Бюро» розроблено технологічне рішення Single Window / Єдине Вікно, яке надає можливість роботи в єдиному інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі з великою кількістю міжнародних систем грошових переказів.