Перевірка за списками санкцій

en.SafeWatch Filtering – комплексне рішення для банків і фінансових організацій, що дозволяє в режимі реального часу здійснювати перевірку імен, транзакцій, файлів на наявність записів у санкційних списках (EU, UN, OFAC та ін.), а також локальних списках і власних списках організації, а в разі виявлення збігів своєчасно на них реагувати.

В основі технології en.SafeWatch Filtering закладений спеціально розроблений алгоритм, що забезпечує швидку ідентифікацію потенційних ризиків і разом з тим низький відсоток помилкових спрацьовувань, надаючи тим самим можливість економити час на виявлення підозрілих операцій і як наслідок уникнути ризиків втрати репутації та отримання штрафних санкцій організацією.

Рішення en.SafeWatch Filtering діє діє як центральна точка моніторингу всього фінансового трафіку, незалежно від формату даних і джерел їх формування. Рішення швидко вводиться в експлуатацію і може забезпечити повну інтеграцію з існуючими системами.

Сьогодні близько 600 фінансових установ у більш ніж 80 країнах світу довіряють рішенням en.SafeWatch Filtering в процесі дотримання міжнародних і локальних норм стосовно AML.

Основні переваги використання продукту:
  • Управління та контроль ризиків в режимі реального часу
  • Можливість підтримки в необмеженому обсязі офіційних, власних списків і списків, підтримуваних різними постачальниками
  • Забезпечення дотримання вимог та нормативних актів в частині AML
  • Оптимізація витрат за рахунок ресурсномісткої процедури впровадження
  • Зменшення навантаження на персонал за рахунок низького відсотка помилкових спрацьовувань
  • Оптимізація процесів і підвищення операційної ефективності

  Завантажити брошюру

Фахівці компанії «Фінансове Сервіс Бюро» готові організувати зустріч, провести демонстрацію і проконсультувати з питань продуктів, які здійснюють перевірку за списками санкцій. Звертайтесь до нас