valantic

valantic – постачальник консалтингових послуг та рішень для цифрової трансформації бізнесу – від стратегії до реалізації.  Програмні продукти компанії дозволяють клієнтам досягти стратегічних переваг перед конкурентами. valantic вирішує головні задачі оцифрування завдяки унікальній гнучкій організаційній структурі та операційній досконалості, а також завдяки поєднанню технологічної компетентності й галузевих ноу-хау.

Subscribe
valantic додатки
FinCASE for Investigations

FinCASE for Investigations – це інтуїтивно зрозумілий та ефективний спосіб електронної обробки запитів з різних джерел, таких як SWIFT, електронна пошта, факс, або безпосередньо за допомогою інтеграційних шлюзів та/або API для сторонніх додатків (наприклад, для звірки nostro, AML або електронного банкінгу). Центральним інструментом є ведення електронного файлу процесу, який оптимізовано для обробки, управління та аналізу вимог щодо фінансових операцій.

FinCASE for Bank2Bank Commissions

FinCASE для Bank2Bank комісій автоматизує обробку вхідної і вихідної дебіторської заборгованості та контролює відповідні грошові потоки. Детальний список правил дозволяє конфігурувати моделі комісій та контролювати погашення дебіторської заборгованості. Більше того, дебіторська заборгованість та дохідність прозоро розбиті та відображаються у статистичних звітах.