Єдине вікно

Єдине вікно – комплексне рішення, що надає банкам і фінансовим організаціям в єдиному інтерфейсі доступ до різних міжнародних систем грошових переказів. На сьогоднішній день рішенням представлено 16 міжнародних систем грошових переказів. Єдине вікно вже використовують більше 150 банків, що становить понад 20 тисячі пунктів обслуговування в 14 країнах: Ізраїль, Малайзія, Угорщина, Латвія та країни СНД.

Основні функціональні можливості:
 • Відправлення та виплата переказу
 • Скасування переказу
 • Попередня оцінка оплати за переказ
 • Перегляд списку переказів
 • Пошук переказу за номером, за даними відправника
  та одержувача.
Додаткові функціональні можливості:
 • Консолідована звітність
 • Багаторівнева структура банку
 • Формування різної звітності
 • Підтримка бази даних клієнтів
 • Установка лімітів на рівні субагента, точки
 • Підтримка мультимовного інтерфейсу
 • Локалізація під вимоги місцевого законодавства (наскрізний контроль лімітів фізосіб згідно з постановами НБУ).
 • Схема підключення
 • Головне вікно системи
 • Форма переказу коштів

Переваги рішення

Єдина технологія роботи

Єдине вікно – це простий у використанні і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для доступу до різних міжнародних систем грошових переказів.

Велика кількість систем дозволяє клієнту банка вибрати оптимальний варіант здійснення або отримання грошового переказу, оскільки кожна з систем має свої переваги за тарифами, географією та додатковими сервісами. Використання єдиної технології дозволяє касирові використовувати один логін, пароль і сертифікат для доступу до Єдиного вікна, а також надає єдиний інструмент для адміністрування, який помітно спрощує роботу технічних фахівців банку.

Мінімізація витрат при впровадженні та супроводі систем

Доступ до найбільш затребуваних на ринку систем здійснюється швидким і зручним способом – через Web-додаток, який є робочим місцем касира-операціоніста. При цьому зі сторони банку немає необхідності в установці і подальшій експлуатації додаткового програмного забезпечення і устаткування в точках обслуговування системи. Все, що необхідно – підключити точку продажів до Internet або організувати доступ через корпоративну мережу банку.

Гнучкі можливості інтеграції

Альтернативним варіантом доступу до функціоналу систем грошових переказів є можливість часткової або повної інтеграції Єдиного вікна c різним ПЗ банку (АБС, Фронтальні системи тощо) за технологією універсальних Web-сервісів.
Більшість методів web-сервісів Єдиного вікна однакові для всіх систем грошових переказів, що дозволяє банку значно скоротити час і ресурси на інтеграцію кожної системи. Додатково за допомогою універсальних web-сервісів можлива реалізація банком функціоналу по відправці / виплаті переказів через такі канали, як Інтернет-банкінг, мобільний банкінг, кіоски самообслуговування або реалізація проекту з виплати / відправки перекладів на карту / з карти.

Центр Підтримки

Єдиний центр підтримки, що надає консультаційно-технічні послуги українською, російською та англійською мовами каналами зв’язку: пошта, форум, телефон (з 8 до 21 за київським часом і в режимі 24/7 за спеціально виділеним номером). Регулярні оновлення програмно-апаратного комплексу здійснюються на стороні Фінансового Сервіс Бюро згідно з правилами і вимогами системи, в тому числі в частині нових рішень та послуг, які пропонують наші партнери (картки лояльності клієнтів, програми лояльності касирів-операціоністів, різні акції та ін.), та вимагає регулятор.

Функціональні можливості

Крім «традиційних» функцій, які є обов’язковими в процесі надсилання та отримання переказів, нами реалізовані додаткові можливості, що істотно спрощують роботу користувачів. Серед них: розширений інструментарій для побудови звітів, що забезпечує як підготовку обов’язкової звітності, так і надає можливість задовольнити індивідуальні запити бізнес-користувачів; установка лімітів, необхідних регуляторами; установка лімітів з надсилання та отримання переказів на рівні відділень, що забезпечує гнучкість в управлінні обсягами послуг і мінімізацію ризиків банку. Існує також можливість реалізації додаткових побажань банку.

Доступні платіжні системи