EastNets

Боротьба з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму на сьогоднішній день є обов’язковою умовою діяльності будь-якого банку. Щоб допомогти в цьому питанні державним органам, банківські установи зобов’язані перевіряти інформацію про дані та операції клієнта.

Одним з бізнес-напрямків компанії «Фінансове Сервіс Бюро» є надання продуктів і сервісів, що забезпечують дотримання законів з протидії легалізації («відмиванню») грошових коштів та фінансуванню тероризму. Як Бізнес-Партнер компанії EastNets – світового лідера у сфері розробки AML (Anti Money Laundering) рішень – «Фінансове Сервіс Бюро» володіє правом розповсюдження продуктів EastNets, їх установки, а також подальшого супроводу. Сертифіковані фахівці компанії проводять навчання співробітників банків і надають консультаційно-технічну підтримку протягом роботи з продуктами EastNets.

Subscribe
Anti Money Laundering applications
en.SafeWatch Filtering

Комплекс рішень для банків, що дозволяє в режимі реального часу здійснювати перевірку імен, транзакцій, файлів на наявність записів у санкційних списках (EU, UN, OFAC та ін.), А також локальних списках і власних списках Банку, а в разі виявлення записів своєчасно на них реагувати.

en.SafeWatch Profiling

Рішення, призначене для збору даних про клієнтів, їх рахунках, транзакціях в єдиній базі, що дозволяє проводити комплексний аналіз ризиків на підставі закладених в систему сценаріїв, що базуються на правилах національного та міжнародного законодавства, а також специфічних правилах банку.

en.SafeWatch Anti-Fraud

Рішення, розроблене для реалізації методів з протидії шахрайству при використанні кредитних / дебетних карт і банкоматів, включаючи можливість блокування шахрайських операцій в режимі реального часу.